RENGINIAI

Home/RENGINIAI
RENGINIAI 2018-12-07T15:53:25+00:00
Panevėžiečiai Naujuosius metus kviečiami sutikti žvelgiant į gražiausius miesto vaizdus, naujoje pobūvių salėje „Ekrano marios“. Gruodžio 31-ąją ten vyks įspūdinga Naujųjų metų sutikimo šventė.
Nauja pobūvių erdvė vienai nakčiai taps stebuklinga, žvakių šviesoje skendinčia Karališka mene, kurioje vyks tikrų tikriausia puota. Renginio vedėjas Linas Lapėnas išjudins visus, net ir pačius ramiausius šventės dalyvius, o būgnų skambesys bus girdimas visame mieste.
„Pro langą iš 20 metrų aukščio atsiverianti nuostabi miesto panorama suteiks galimybę stebėti pasipuošusį ir šventiškai nusiteikusį miestą. Šventės metu ne tik visi linksminsis, šoks, dainuos, bet ir lepinsis specialiu virtuvės šefo vakaro meniu.
Pobūvių erdvėje „Ekrano marios“ Naujųjų metų sutikimo šventėje furšetiniai stalai bus padengti įvairiais užkandžiais ir jūsų lauks ypatingas šventinis karštasis patiekalas.
„Sulaukus vidurnakčio šventės dalyviai turės galimybę stebėti šventinius fejerverkus iš legendinio „Ekrano“ gamyklos pastato viršutinio aukšto, kur atsiveria nuostabūs panoraminiai vaizdai į miestą ir marias. Jūsų lauks kiekvienam asmeniškai skirtas žiemiškas tortas ir dovana – šampano piramidė.
Norėdami rezervuoti staliuką ar dėl detalesnės informacijos, skambinkite tel. +370 652 83333.
Kaina – 95 Eur/asm.

 

Guodžio 21 d. 18 val. kavinė „Arena La Fa“ kviečia į susitikimą su triatlonininku Vidmantu Urbonu, ką tik grįžusiu is misijos Nepale, kur perplaukė aukščiausiai pasaulyje tyvuliuojantį Tiličio ežerą. Skirtinguose žemynuose pristatydamas ekologines akcijas, Urbonas visuomet pabrėžia, kad kiekvieną savo žygį jis skiria Lietuvos laisvės keliui. Tiličio ežero dugne paliktas specialiai LR šimtmečiui sukurtas gintaro gaminys, antrasis bus įteiktas LR prezidentei D. Grybauskaitei, kuris šiuo metu eksponuojamas kavinėje „Arena La Fa“. Susitikimo metu bus rodomas dokumentinis filmas, vyks pokalbis su sportininku, gros gyva muzika, vaišinsime nepalietišku patiekalu bei vyno taure. Kviečiame registruotis iš anksto telefonu 8 652 83333. Renginio kaina – 20 eurų.