RENGINIAI

Home/RENGINIAI
RENGINIAI 2019-01-17T15:37:22+00:00

Dėmesio! Puiki žinia! Sausio 20-22 d. 15-19h pobūvių salėje „Ekrano marios“ vyks atvirų durų dienos!  

Apsispręsti, kur šiemet švęsti vestuves, krikštynas, gimtadienį, klasės susitikimą ar kolektyvo šventę Jums padės atvirų durų dienos pobūvių salėje „Ekrano marios“ (Elektronikos g.1, Panevėžys). Atvykusieji turės galimybę susipažinti su aplinka, įvertinti jos grožį ir stilių, pabendrauti su šaunia bei kompetentinga „Ekrano marių“ komanda.

Negana to, pobūvių salėje „Ekrano marios“ penki stalai bus dekoruoti skirtingais stiliais, kad apsilankiusieji galėtų įvertinti ir lengviau apsispręsti, kuris stilius jų šventei būtų patraukliausias ir mieliausias širdžiai. Unikaliu dekoru pasirūpins savo srities profesionalai – „Ramunės švenčių studija“, kuri atsakys į visus rūpimus klausimus, nustebins ir tikrai nepaliks abejingų.

Pro langą iš 20 metrų aukščio atsiverianti Panevėžio miesto panorama suteiks galimybę pamatyti, koks vaizdas džiugintų Jūsų svečius šventės metu ne tik dienos metu, bet ir vakaro šviesoje, žvelgiant į gražiausius miesto vaizdus. Neišdildomą įspūdį garantuojame!

Nepraleiskite galimybės apsilankyti ir užsisakyti stilingą vietą bet kokiai progai. Padarysime viską, kad Jūsų šventė būtų nepakartojama!

Laukiame atvykstant!

Mus rasite:
Pobūvių salė „Ekrano marios“
Elektronikos g. 32, Panevėžys
Detalesnės informacijos teiraukitės telefonu +370 651 61414