Paslaugos

Home/Paslaugos
Paslaugos 2019-09-24T11:49:27+03:00

Paslaugos

Savo svarbias šventes patikėkite „Arena La Fa“ kolektyvui:

  • asmenines šventės – vestuves, krikštynas, gimtadienius ar kitas progas;
  • įmonių vakarėlius;
  • metines, gedulingus pietus;
  • konferencijos.

Priklausomai nuo Jūsų šventės poreikių, galime pasiūlyti skirtingų dydžių bei interjerų erdves ir sales, esančias miesto centre ir prie Ekrano marių, talpinančias nuo 10 iki 80 žmonių.

Profesionalus personalas pasirūpins visomis Jums svarbios dienos akimirkomis: tinkamos erdvės parinkimu, jos dekoravimu, išskirtinėmis vaišėmis bei unikaliais konditeriniais desertais.

Salės

  • Kavinės erdvė – elegantiška ir jauki vieta, tinkama ne tik didesnėms, bet ir mažesnėms šventėms ar susibūrimams, kuriems nėra būtinas privatumas ir tinka bendra erdvė. Kaina nuo 25 eur/asmeniui

Salių talpumas (žmonių skaičius):

Banketas 30

Furšetas 30

  • Pobūvių salė „Parking“ mieste – unikalus šventinis interjeras. Salė mieste, bet užtikrinimas visiškas privatumas su atskiru įėjimu. Yra galimybė patalpas padalinti į dvi atskiras erdves. Kaina nuo 25 eur/asmeniui

Salių talpumas (žmonių skaičius):

Galimybė dalinti į dvi atskiras erdves.

Banketas: 60 (20 ir 40)

Furšetas: 80 (20 ir 60)

  • Pobūvių salė „Marios“ su panorama į Ekrano marias – atokiau nuo miesto šurmulio, norintiems mėgautis nuostabiai panoraminiais vaizdais iš 20 metrų aukščio ir visišku privatumu. Nuostabios apylinkės šventinei fotosesijai.

Salių talpumas (žmonių skaičius):

Banketas 50

Furšetas 80

  • Pobūvių salė „Miestas“ su panorama į Panevėžio miestą – atokiau nuo miesto šurmulio, norintiems mėgautis nuostabiai panoraminiais vaizdais 20 metrų aukščio ir visišku privatumu. Nuostabios apylinkės šventinei fotosesijai.

Salių talpumas (žmonių skaičius):

Banketas 50

Furšetas 80

Terasa

Nepraleiskite progos šiltų vasaros vakarų praleisti po atviru dangumi!
Kviečiami visi, išsiilgę gero maisto ir gamtos!
Lauko terasoje galėsite stebėti, kaip čia pat griliuje ant grotelių kepami patiekalai, o tuo pačiu ir pasimėgauti šiais sočiais dūmo kvapo valgiais!

Išvežiojamieji banketai, furšetai

Virtuvės šefo Ryčio Juknevičiaus ir jo vadovaujamos virtuvės meistrų komanda pasirūpins Jūsų šventės maisto ruoša. Siūlome meniu, tinkamą ne tik tradicinės europietiškos virtuvės mėgėjams, bet ir rafinuotam, gurmaniškam skoniui.

Pasirūpinsime visomis Jūsų šventės vaišėmis – nuo užkandžių, salotų, karštųjų patiekalų iki unikalių burnoje tirpstančių desertų. Vaišes pristatysime į Jūsų pasirinktą vietą, pasirūpinsime stalų serviravimu ir dekoravimu, o profesionalus aptarnaujantis personalas rūpinsis Jūsų svečiais visos šventės metu.

Kaina nuo 10 eur/asmeniui