Kavinės-baro „ARENA LaFa“ pavadinimas

– tai ispaniško „Arena la Familia“, reiškiančio „šeimos arena“, trumpinys.

Jau kavinės pavadinime tarsi užkoduota, kad tai yra vieta, kuri suburia. Taigi pas mus Jūs galite rengti šventes, romantiškas vakarienes, susibūrimus su šeima ar draugais, organizuoti verslo susitikimus ar tiesiog užbėgti pietų.

Moderni, erdvi bei jauki kavinės aplinka padalinta į dvi skirtingas erdves – minimalistinę, neįpareigojančią bei modernios klasikos, solidesnę, romantiškesnę. Esant poreikiui, yra galimybė bendroje erdvėje sukurti minimalų privatumą nuo kitų kavinės svečių arba užsisakyti privačią salę. Taigi kiekvienas pagal skonį ar nuotaiką gali rinktis, kokioje aplinkoje mėgausis nuostabaus maisto potyriais.

Kavinės meniu pasikartoja interjere matoma koncepcija

nuo kasdienybės iki prabangos pojūčio.

Patyrusių virtuvės meistrų kruopščiai atrinkti europietiškos virtuvės patiekalai įtiks ne tik šiuolaikinio, greito maisto mėgėjui, bet ir rafinuotam, gurmaniškam skoniui.

Norite surengti didesnę šventę ar konferenciją?

Patikėkite savo rūpesčius mums ir galėsite mėgautis neužmirštamomis akimirkomis. Kavinėje yra iki 40 žmonių talpinanti atskira erdvė, o mūsų komanda pasiruošusi įgyvendinti Jūsų norus.

Tikime ir tikimės, kad vieną kartą pas mus užsukę, norėsite grįžti ir vėl, o Jūsų geras žodis ir atsiliepimai apie mus visuomet yra pats geriausias mūsų darbo įvertinimas.