Maistas šventėms į jūsų namus ar biurus

PASIRŪPINSIME JŪSŲ ŠVENTINIU STALU

Artėjant gražiausioms (ir, žinoma, sočiausioms) metų šventėms, pamažu visi įsisukame į planavimo darbus. Aplenkite prekybų centrų grūstis ir leiskite mums pasirūpinti Jūsų:

  • tradiciniu 12-os patiekalų Šv. Kūčių stalu;

  • šventiniu Šv. Kalėdų ar Naujųjų metų stalu;

  • sumuštinukais jūsų nedideliems susibūrimams darbe ar namuose.

Pasirūpinsime viskuo – pradedant nuo karštojo patiekalo „vienoje skardoje“ iki įvairių skonių užkandžių – ne tik gardžių, bet ir puošiančių jūsų šventinį stalą. Ruošiame ne mažiau nei dviem asmenims.

P.S. Didelį dėmesį skirsime kokybei ir geram skoniui, tad vietų skaičius užsakymams ribotas. Suskubkite rezervuotis savo šventinį stalą tel. 8 651 61414 arba 8 652 83333.

MAISTAS KITOMS ŠVENTĖMS

Profesionali virtuvės meistrų komanda pasirūpins Jūsų šventės maisto ruoša. Siūlome meniu, tinkamą ne tik tradicinės europietiškos virtuvės mėgėjams, bet ir rafinuotam, gurmaniškam skoniui. Pasirūpinsime visomis Jūsų asmeninės ar įmonės šventės vaišėmis – nuo užkandžių, salotų, karštųjų patiekalų iki unikalių burnoje tirpstančių desertų.

Taip pat, siūlome užsisakyti užkandėlių padėklus pagal jūsų norus, kurie ne tik skanūs, bet ir tikra stalo puošmena.
Vaišes galėsite atsiimti kavinėje sutartu laiku.

Profesionalus personalas pasirūpins visomis Jums svarbios dienos akimirkomis: skoninga salės aplinka, gardžiais patiekalais bei norimais gėrimais.