Virtuvėje, kaip ir muzikoje, daug formų, stilių, spalvų, ritmų, bet visų svarbiausia – visa ko harmonija! Virtuvės šefas Rytis Juknevičius kartu su gėrimų žinovu Donatu Dusevičiumi bei nuostabaus balso savininke Jorūne kviečia į skonių kelionę spalio 11 d. vakarą (19 val.).

Degustacinės vakarienės metu, klausantis džiazo muzikos, turėsite galimybę susipažinti ir paragauti įvairių pasaulio virtuvės patiekalų, paruoštų pagal Ryčio Juknevičiaus receptūras: starterį, du karštuosius patiekalus, desertą. Pasimėgausite Donato Dusevičiaus parinktais ir prie patiekalų priderintais įvairiais gėrimais.

Norint palaikyti jaukią atmosferą ir suteikti galimybę visiems pabendrauti su virtuvės šefu Ryčiu bei gėrimu žinovu Donatu, dalyvių skaičių ribosime iki 30.
Degustacinės vakarienės „Skonių magija“ kaina – 40 eurų/asmeniui.
Bilietus galite įsigyti kavinėje „Arena Lafa“ (Klaipėdos g. 79 c, Panevėžys)
Daugiau informacijos tel. 8 652 83333

Kovo 8 d. 19 val. švęskime Moters dieną kartu!

Gyvos saksofono muzikos fone virtuvės šefas Rytis Jus lepins gurmaniška 3-jų patiekalų vakariene, o vyno ekspertas Donatas degustacijos metu kvies pasimėgauti nuostabiais vynų skoniais.
Pažadame – vakaras tuo tikrai nesibaigs!
Toliau Jūsų lauks ryškaus vokalo savininkė Birutė Dzežulskienė ir ypatinga šokių naktis su DJ!
Ir tai dar ne viskas! Vakaro intriga – didesnių draugų kompanijų laukia siurprizas ant stalo!
Renginys subalansuotas merginoms ir moterims, bet tinka ir jų vyrams!!!
Nepraleiskite progos siautulingai atšvęsti Moters dieną!
Kaina – 39 eur/asm.
Bilietus galite įsigyti kavinėje Arena LaFa (Klaipėdos g. 79 c) arba rezervuoti staliukus tel. 8 652 83333

VALENTINO DEGUSTACINĖ VAKARIENĖ

Kvieskite mylimuosius į pasimatymą ir žvakių šviesoje mėgaukitės jaukia elegantiška aplinka bei vienas kitu.
Mūsų virtuvės šefas Rytis nustebins ypatinga degustacine keturių patiekalų vakariene. Vaišinsime vynu, priderintu prie kiekvieno patiekalo.
Dar daugiau romantikos suteiks nuo Dariaus Dimbelio dainų įkaitusi atmosfera.

Vieta – kavinė „Arena La Fa“, Klaipėdos g. 79c, Panevėžys

Kaina – 38 € /asmeniui
(4 patiekalų degustacinė vakarienė, vynas, vakaro programa).

Vietų rezervacija tel. 8 652 83333

Dėmesio! Puiki žinia! Sausio 20-22 d. 15-19h pobūvių salėje „Ekrano marios“ vyks atvirų durų dienos!  

Apsispręsti, kur šiemet švęsti vestuves, krikštynas, gimtadienį, klasės susitikimą ar kolektyvo šventę Jums padės atvirų durų dienos pobūvių salėje „Ekrano marios“ (Elektronikos g.1, Panevėžys). Atvykusieji turės galimybę susipažinti su aplinka, įvertinti jos grožį ir stilių, pabendrauti su šaunia bei kompetentinga „Ekrano marių“ komanda.

Negana to, pobūvių salėje „Ekrano marios“ penki stalai bus dekoruoti skirtingais stiliais, kad apsilankiusieji galėtų įvertinti ir lengviau apsispręsti, kuris stilius jų šventei būtų patraukliausias ir mieliausias širdžiai. Unikaliu dekoru pasirūpins savo srities profesionalai – „Ramunės švenčių studija“, kuri atsakys į visus rūpimus klausimus, nustebins ir tikrai nepaliks abejingų.

Pro langą iš 20 metrų aukščio atsiverianti Panevėžio miesto panorama suteiks galimybę pamatyti, koks vaizdas džiugintų Jūsų svečius šventės metu ne tik dienos metu, bet ir vakaro šviesoje, žvelgiant į gražiausius miesto vaizdus. Neišdildomą įspūdį garantuojame!

Nepraleiskite galimybės apsilankyti ir užsisakyti stilingą vietą bet kokiai progai. Padarysime viską, kad Jūsų šventė būtų nepakartojama!

Laukiame atvykstant!

Mus rasite:
Pobūvių salė „Ekrano marios“
Elektronikos g. 32, Panevėžys
Detalesnės informacijos teiraukitės telefonu +370 651 61414