Paslaugos

Savo svarbias šventes patikėkite „Arena La Fa“ kolektyvui:

  • asmenines šventės – vestuves, krikštynas, gimtadienius ar kitas progas;
  • įmonių vakarėlius;
  • metines, gedulingus pietus;
  • konferencijos.

Priklausomai nuo Jūsų šventės poreikių, galime pasiūlyti skirtingų dydžių bei interjerų erdves ir sales, esančias miesto centre ir prie Ekrano marių, talpinančias nuo 10 iki 100 žmonių.

Profesionalus personalas pasirūpins visomis Jums svarbios dienos akimirkomis: tinkamos erdvės parinkimu, jos dekoravimu, išskirtinėmis vaišėmis bei unikaliais konditeriniais desertais.

Salės

  • Kavinės erdvė – elegantiška ir jauki vieta, tinkama ne tik didesnėms, bet ir mažesnėms šventėms ar susibūrimams, kuriems nėra būtinas privatumas ir tinka bendra erdvė. Kaina nuo 25 eur/asmeniui
  • Pobūvių salė „Parking“ mieste – unikalus šventinis interjeras. Salė mieste, bet užtikrinimas visiškas privatumas su atskiru įėjimu. Yra galimybė patalpas padalinti į dvi atskiras erdves. Talpina nuo 10 iki 40 asmenų.
  • Pobūvių salė „Ekrano marios“ su panorama į Ekrano marias – atokiau nuo miesto šurmulio, norintiems mėgautis nuostabiai panoraminiais vaizdais iš 20 metrų aukščio ir visišku privatumu. Nuostabios apylinkės šventinei fotosesijai. Talpina nuo 30 iki 100 asmenų.

Terasa

Nepraleiskite progos šiltų vasaros vakarų praleisti po atviru dangumi!
Kviečiami visi, išsiilgę gero maisto ir gamtos!
Lauko terasoje galėsite stebėti, kaip čia pat griliuje ant grotelių kepami patiekalai, o tuo pačiu ir pasimėgauti šiais sočiais dūmo kvapo valgiais!

Išvežiojamieji banketai, furšetai

Profesionali virtuvės meistrų komanda pasirūpins Jūsų šventės maisto ruoša. Siūlome meniu, tinkamą ne tik tradicinės europietiškos virtuvės mėgėjams, bet ir rafinuotam, gurmaniškam skoniui.

Pasirūpinsime visomis Jūsų šventės vaišėmis – nuo užkandžių, salotų, karštųjų patiekalų iki unikalių burnoje tirpstančių desertų. Vaišes pristatysime į Jūsų pasirinktą vietą, pasirūpinsime stalų serviravimu ir dekoravimu, o profesionalus aptarnaujantis personalas rūpinsis Jūsų svečiais visos šventės metu.